• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Кернеса пообіцяли його повернення в Україну і назвали дату

Реклама на dsnews.ua

Мер Харкова Геннадій Кернес, якого переобрали на новий термін, повернеться з лікування в Німеччині до 20 грудня – дати проведення першої сесії нового складу міськради

Про це Стране заявив перший заступник харківського міського голови Ігор Терехов, передає "ДС"

"Вчора (3 листопада — "ДС") було оголошено офіційні результати виборів харківського міського голови. Сьогодні, завтра або післязавтра — до обласної та міської ради. Після чого почнеться точка відліку. Максимально за законом ми повинні провести першу сесію міськради до 20-го грудня. Це наш дедлайн. Кернес повернеться до Харкова і до 20 грудня проведе сесію міськради. Ось з цього сценарію ми виходимо. Решта — навіть не розглядаються. Жодного разу за весь час, що Кернес мер, не було такого, щоб він пропустив сесію міськради", — сказав він.

Крім того, Терехов розповів про стан Геннадія Кернеса. За його словами, на тлі коронавірусу у мера почалися деякі проблеми зі здоровʼям, повʼязані з наслідками поранення.

"Він за наполяганням родичів полетів лікувати наслідки поранення, що саме загострилися на тлі ковіду. Зараз коронівирусу у нього немає. Багато речей лікарі також куповали, динаміка позитивна, його життєдіяльності і працездатності нічого не загрожує, але поки залишається проблема з роботою легень. Лікарі йому навіть довгий час забороняли розмовляти. Півтора тижні тому дозволили говорити не більше півгодини в день. Щоранку у нього в палаті проходить консиліум, на якому вирішують — чи можна його відпускати. І як тільки німецькі лікарі будуть задоволені роботою легких — Геннадій Адольфович відразу ж повернеться", — зазначив заступник Кернеса.

Нагадаємо, чинний міський голова Харкова Геннадій Кернес отримав впевнену перемогу на виборах мера, набравши 60,3% голосів, і в третій раз очолить першу столицю України.

Як писала "ДС", 3 листопада в Харківській міськраді повідомили, що діючий мер Харкова Геннадій Кернес живий і як тільки піде на поправку — повернеться до Харкова з Німеччини. Про його смерть повідомили кілька джерел, зокрема Telegram-канали.

    Реклама на dsnews.ua