• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Києві викрили інтернет-магазини контрафактної техніки, — прокуратура

У Києві поліція викрила групу осіб, яка через інтернет-магазини налагодила збут контрафактної техніки під виглядом продукції відомих світових брендів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури, передає "ДС".

"Згідно з матеріалами слідства, троє жителів столиці створили близько 10 інтернет-магазинів, де розміщували оголошення про продаж оригінальної техніки відомих світових брендів. Клієнтам вони пропонували придбати мобільні телефони, навушники, планшети, зарядні пристрої та інші товари", — зазначається у повідомленні.

Водночас зазначену продукцію та пакування до неї зловмисники замовляли з Китаю. Надалі за допомогою спеціального обладнання виготовляли копії наклейок із серійними номерами продукції, які показувалися на сайтах виробників, що начебто підтверджувало їхню оригінальність.

За попередніми даними, від дій зловмисників постраждали більш як 200 громадян. Сума збитку близько півмільйона гривень.

Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання фігурантів кримінального провадження, а також в офісних і складських приміщеннях інтернет-магазинів.

"Вилучено близько півтисячі навушників різних моделей з однаковим серійним номером пристрою для виготовлення клейких наклейок для вказівки ідентифікаційних даних для техніки, спеціальні пристрої для нанесення гравіювань на техніку й пакування від телефонів iPhone, без вказівки серійних номерів, IMEI й інші моделі, гроші", — йдеться у повідомленні.

На цей час у суд подано клопотання про накладення арешту на вилучене майно. Після проведення відповідних експертиз буде розвʼязувано питання про повідомлення особам про підозру.

Як писала "ДС" у червні, через 3 роки після відкриття кримінальної справи про виробництво контрафактних сигарет ТОВ "Юнайтед Тобако" в Жовтих Водах на Дніпропетровщині продовжує випускати "сіру" тютюнову продукцію і поставило виробництво на промислові рейки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua