• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У Кличка погодились запровадити в Києві карантин вихідного дня

Реклама на dsnews.ua

Київ виконуватиме рішення уряду про впровадження карантину вихідного дня

Про це заявив радник київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко, передає "ДС" із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні в середу, 11 листопада, прийняв рішення про запровадження жорсткого карантину вихідного дня в Україні з 14 листопада — з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

"Постанова Кабміну, якою запроваджено ці додаткові обмеження, є нормою прямої дії і обов’язкова для виконання, погоджуємося ми концептуально з підходом уряду чи ні. Отже, з півночі суботи в Києві почне діяти низка визначених урядом обмежень. За дотриманням їх мають стежити правоохоронні органи", — наголосив Бондаренко.

При цьому постанова має однаково працювати для всіх без винятку субʼєктів, зазначив він.

"Нагадаю, що уряд упровадив загальний карантин, поширивши протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони, на всі регіони країни. А столиця перебувала саме у помаранчевій зоні, тому те, що стосується робочих днів тижня, для нас не змінюється. Ми просто виконуємо постанову уряду", — сказав Бондаренко.

Зазначимо, що мери низки міст відмовилися запроваджувати карантин вихідного дня.

    Реклама на dsnews.ua