• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У КМДА відкинули всі звинувачення фіскалів про корупцію столичних комунальників

Заяви Державної фіскальної служби про обшуки і факти масштабної корупції стосуються тільки підрядних і субпідрядних організацій, а не комунальних підприємств КМДА

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Київської міськдержадміністрації, передає "ДС".

"Заяви Державної фіскальної служби України про 40 обшуків, допити 75 осіб та проведення 8 експертиз стосуються виключно діяльності підрядних та субпідрядних організацій, які є приватними товариствами. Підставами для проведення обшуків на комунальних підприємствах міста є лише те, що у них знаходиться тендерна документація, яка також дублюється з 2016 року у відкритому доступі через систему електронних закупівель", — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що основна версія слідства про причетність до правопорушень співробітників комунальних підприємств так і не знайшла свого підтвердження.

У КМДА наголосили, що "міська влада здійснює постійний контроль за діяльністю комунальних підприємств". Матеріали про можливі порушення передаються до правоохоронних органів.

"За перше півріччя 2021 року фахівці Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту провели 17 аудитів. До правоохоронних органів від початку року передано матеріали по 16 аудитам, з них 8 – аудити за 2021 рік. Із 2015 до 2021 року фахівці Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА провели майже 400 аудитів. До правоохоронних органів передано матеріали за 316 об’єктами аудитів", — сказано в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", 9 серпня в Державній фіскальної службі заявили про порушення, які були виявлені під час обшуків в комунальних підприємствах КМДА. Загальна сума збитку перевищила 200 млн грн.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua