• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Криму російські військові перекрили річку, щоб подати воду до Сімферополя (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

В анексованому Криму підрозділ російських трубопровідних військ ЗС РФ перекрив земляною греблею річку Біюк-Карасу, щоб подати воду до Сімферополя

Про це йдеться в повідомленні інформагентства " Крим.Реаліі ", передає "ДС".

Військові перекрили земляною греблею річку Біюк-Карасу нижче Білогірського водосховища. Зі ставка, який утворився, вони почали качати воду для потреб Сімферополя.

На місці проведення робіт військові розбили наметове містечко, задіяно багато техніки.

Спеціальні автомобілі, оснащені насосами, качають воду в змонтовані трубопроводи.

Річка Біюк-Карасу нижче земляної дамби, насипаної військовими, залишилася без води.

«Відомо, що вода з Білогірського водосховища через Біюк-Карасу забезпечувала водопостачання не тільки Феодосії і Судака, а сіл, які лежать в руслі річки, а також такі великі об'єкти, як арт-форум «Таврида» і Білогірська мега-теплиця. Тепер всі ресурси Білогірського і Тайганського водосховищ спрямовані на забезпечення водою Сімферополя. Вся ця ситуація загрожує великими бідами, а влада нам знову говорить, що треба потерпіти», — прокоментував ситуацію місцевий активіст, імені якого редакція не розкриває з міркувань його безпеки.

У місцевій адміністрації поки публічно не коментували ситуацію.

Нагадаємо, за даними окупантів, в анексованому Росією Криму пересохли майже всі найбільші річки — Альма, Бельбек, Чорна, Кача.

З 7 вересня "влади" Криму ввели третій, самий жорсткий режим обмежень подачі води. Зокрема, воду кримчанам подаватимуть по три години вранці і ввечері.

    Реклама на dsnews.ua