• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Литві відмовилися визнавати російські місцеві "вибори" в Криму

Реклама на dsnews.ua

Литва не визнаватиме результати "виборів" до місцевих органів влади на території окупованих Росією Автономної республіки Крим і Севастополя

Про це йдеться в повідомленні на Twitter-сторінці міністра закордонних справ Литви Лінаса Лінкявічюса, передає "ДС".

«Вчора (13 вересня — "ДС") Росія провела так звані регіональні та місцеві вибори в незаконно анексованих українських Криму і Севастополі. Політика ЄС щодо невизнання анексії є послідовною. Ми не визнаємо ці «вибори» і незмінно підтримуємо територіальну цілісність і суверенітет України», — написав він у соцмережі.

Крим.Реаліі уточнюють, що Євросоюз не визнає результати виборів, які провела Росія в анексованих нею Криму і Севастополі, і не розглядає їх учасників як представників територій, які, згідно з міжнародним правом, є частиною України.

Раніше в Міністерстві закордонних справ України висловили рішучий протест і засудили проведення російських виборів на території включеного Кримського півострова.

У Криму і Севастополі з 11 по 13 вересня пройшли російські вибори. Зокрема, в Севастополі вибирали главу міста, депутата російського парламенту міста по другому мажоритарному округу і депутатів Ленінської та Гагарінського муніципальних рад, пройшли довибори двох депутатів Нахімовської ради.

У Криму провели додаткові вибори депутата в російський парламент Криму, депутата підконтрольної Кремлю Сімферопольської міської ради і депутата Роздольненської сільської ради.

    Реклама на dsnews.ua