• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Лукашенка образилися на Кулебу і заявили, що перестають довіряти Україні

Реклама на dsnews.ua

МЗС Білорусі заявив про "дефіцит довіри" до представників офіційного Києва

Про це йдеться в заяві прессекретаря МЗС Білорусі Анатолія Глаза, яка була поширена сьогодні, інформує "ДС".

"Останні висловлювання представників офіційного Києва вже привели до гострого дефіциту довіри до українських колег. Але ж це загрожує відчутним шкодою для всього білорусько-українського співробітництва. Чи розуміють це в Києві? Нескінченний потік різких заяв українських політиків, включно з міністром закордонних справ, став для нас серйозною підставою для об'єктивних сумнівів у щирості їх заяв про дружбу", — заявив Глаз.

Зокрема він заявив, що слова міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби нібито є "вільними і неповажні міркування на тему легітимності білоруського керівництва" і "безвідповідальними висловлюваннями".

При цьому Глаз заявив, що Україна нібито знаходиться в "задушливих обіймів" західних партнерів і не будує відносини з Білоруссю на основі з власних національних інтересів.

"Поки ще продовжуємо вірити в те, що керівництво українського зовнішньополітичного відомства зможе адекватно оцінити і усвідомити згубність нинішньої лінії у відносинах з Білоруссю. Чи знайде в собі сили діяти на користь саме своєї країни", — сказав Глаз.

Нагадаємо, 30 вересня глава українського МЗС Дмитро Кулеба заявив, що після завершення терміну президентських повноважень Олександра Лукашенка, який закінчується 5 листопада, офіційна Україна планує називати його по імені без вказівки посади.

    Реклама на dsnews.ua