• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Міноборони назвали кількість російських солдатів на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Контингент російських окупаційних військ на Донбасі складає 35,5 тисяч чоловік

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в ефірі "Донбасс.Реаліі", передає "ДС" з посиланням на пресслужбу ГУР.

"Проблема, яка пов’язана з мобілізаційними ресурсами, була виявлена під час перевірок 1 та 2 АК комісією генерального штабу ЗС Росії, і в авральному порядку зараз здійснюється усунення недоліків", — заявив він.

За даними військової розвідки, штатна чисельність російських окупаційних військ становить 35 500 осіб. У 1 і 2 АК проходять службу близько 3 тисяч кадрових військових ЗС РФ.

Однак, за інформацією військової розвідки України, відзначається відтік військовослужбовців з частин 1 і 2 АК і зменшення мобілізаційного ресурсу. Це обумовлено тим, що в результаті важких соціально-економічних умов більшість населення так званих "республік" виїжджає на територію Росії. У цих умовах російська окупаційна адміністрація всіляко блокує виїзд за межі квазіреспублік громадян у віці від 18 до 50 років.

Як повідомляла "ДС", 29 листопада бойовики терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" чотири рази порушили режим тиші на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua