• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Міноборони планують отримати ПДЧ в НАТО в 2021 році

Реклама на dsnews.ua

Україна має намір домогтися отримання Плану дій щодо членства в НАТО на наступному саміті Північноатлантичного Альянсу в 2021 році

Про це заявив на брифінгу ««Оборонні аспекти євроатлантичної інтеграції України: основні аспекти та завдання на перспективу» міністр оборони Андрій Таран, передає "ДС" з посиланням на "Громадське радіо".

"Ми будемо сподіватися на вашу всебічну політико-військову підтримку для прийняття такого рішення на наступному саміті НАТО в 2021 році. Це стане практичним кроком і демонстрацією відданості рішенням Бухарестського саміту 2008 року», — заявив Таран, звертаючись до послів і військових аташе країн НАТО, а також представників офісу НАТО в Україні.

Він додав, що сьогодні курс України на повноправне членство в НАТО закріплений в Конституції. А швидке отримання Плану дій щодо членства в НАТО — мета, зафіксована в недавно прийнятій Стратегії національної безпеки України.

За його словами, для НАТО було б правильним рішенням надання членства Україні та Грузії, так як це буде мати істотний вплив на безпеку і стабільність Альянсу. Зокрема, в Чорноморському регіоні.

Як писала "ДС", колишній командувач сухопутними військами США в Європі, генерал-лейтенант Бен Ходжес вважає, що Грузія вже зараз має приєднатися до НАТО, тоді як Україна до цього ще не готова.

    Реклама на dsnews.ua