• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Міноборони сказали, скільки російських військових стоїть на кордоні з Україною

На кордоні з Україною знаходиться угруповання російських військ загальною чисельністю близько 90 тисяч осіб

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони Росії, повідомляє "ДС".

Так, за даними Головного управління розвідки Міністерства оборони, станом на початок листопада 2021 року біля нашого кордону та на тимчасово окупованих Росією територіях зосереджено угруповання військ загальною чисельністю близько 90 тисяч осіб.

До його складу входять війська 8-ї, 20-ї армій Південного та Західного військових округів, а також сили та засоби Чорноморського флоту РФ. Крім того, поблизу нашого кордону базуються окремі з'єднання та частини 4-ї, 6-ї армії військово-повітряних сил та протиповітряної оборони повітряно-космічних сил ЗС РФ. На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей розгорнуто та діють два армійські корпуси російських окупаційних військ.

У Міноборони додали, що протягом другого півріччя 2021 року поблизу кордону України командуванням збройних сил Росії було проведено серію широкомасштабних командно-штабних навчань. У відомстві нагадали, що Росія періодично вдається до практики перекидання та накопичення військових підрозділів з метою підтримки напруги в регіоні та політичного тиску на сусідні країни.

Нагадаємо, раніше низка іноземних ЗМІ, зокрема Politico, опублікувала нібито супутникові знімки, які підтверджують збільшення кількості військ Російської Федерації на кордоні з Україною.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данилов заперечує скупчення російських військ на кордоні з Україною.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua