• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Мінреінтеграціі повідомили, що Росія вже не може утримувати Донбас

Реклама на dsnews.ua

Росія не може економічно впоратися з утриманням окупованого нею Донбасу

Про це міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив в інтерв'ю Радіо Свобода, передає "ДС".

"Я неодноразово це говорив, що для Російської Федерації продовження ведення цієї гібридної війни проти України невигідно, непрагматично. І ось в цьому головна "сіль". І я вважаю, що заради того, щоб знайти прагматичний вихід, вони будуть готові до завершення цієї гібридної війни", — сказав міністр.

"Для них той маневр, який вони зробили в 2014 році, вже несе шкоду, а не несе користь. Їм треба ж утримувати приблизно 3-3,5 мільйони чоловік на окупованому Донбасі, забезпечувати їм пенсії, бюджетні виплати, ставити питання про підтримку порядку. І економічно вони вже не справляються сьогодні, вони не забезпечують робочі місця. Навіть в клініках вони не можуть забезпечити нормальний рівень медичного обслуговування людей під час пандемії", — додав він.

На думку Рєзнікова, прагматична невиправданість продовження агресії може стати важелем впливу на Кремль, в тому числі в переговорах по звільненню утримуваних осіб.

Нагадаємо, раніше Резніков заявив, що Україна розглядає можливість прийняття законодавства, яке забезпечить особливий економічний режим на окупованих зараз територіях Донецької та Луганської областей після їхньої деокупації.

    Реклама на dsnews.ua