• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Мінсоцполітики озвучили число оплачених лікарняних із самоізоляції

Реклама на dsnews.ua

На даний момент в Україні сплатили 70 тисяч лікарняних, оформлених в зв'язку з самоізоляцією через підозру на зараження коронавірусом

Про це повідомила в інтерв'ю Радіо Свобода міністерка соціальної політики України Марина Лазебна, передає «ДС».

"Там 70 тисяч виплачених лікарняних. Вони йдуть 50% від середнього доходу людини. І люди можуть їх оформляти на 14 днів як лікарняний, тільки у нього інша назва — " лікарняний по самоізоляції"", — сказала міністерка.

"Звертатися треба до сімейного лікаря, говорити, що у мене хвора в родині людина, ми в одному приміщенні живемо. І буде оформлятися лікарняний по самоізоляції", — додала Лазебна.

За її словами, програма працює, і на сайті Фонду соціального страхування "є порядок, як це отримати".

Дотримуватися самоізоляції через пандемію COVID-19 потрібно, зокрема, в разі, якщо в родині хтось заражений коронавірусом, в разі контакту з хворим COVID-19, в разі підтвердженого інфікування, а також при поверненні з-за кордону або з окупованих територій (в цьому випадку можна зробити ПЛР-тест і припинити самоізоляцію, якщо він негативний).

Нагадаємо, також в даному інтерв'ю Лазебна заявила, що близько 660 000 жителів на тимчасово непідконтрольних територіях Луганської та Донецької областей є одержувачами української пенсії.

    Реклама на dsnews.ua