• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Міжнародний день ненасильства США нагадали, що Росії час піти з України, та похвалили Зеленського (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У Міжнародний день ненасильства, який відзначається сьогодні, США закликали Росію припинити агресію проти України та визнати право України на повний суверенітет над своєю територією

Про це у відеозверненні заявив радника з питань преси, освіти та культури посольства США в Україні Волтер Браунолер, передає "ДС" з посиланням на YouTube-канал дипустанови.

"Протягом минулого року адміністрація президента (України Володимира Зеленського — "ДС") конструктивно підходила до переговорів з Росією, ясно демонструючи волю до закінчення конфлікту на Донбасі, досягнення деокупації Криму та відновлення повного контролю Україною над її території в межах її міжнародно визнаного кордону з Росією. На жаль, Росія продовжує блокувати серйозне обговорення яке б дозволило досягти прогресу у виконанні її власних зобовʼязань за мінськими угодами", — нагадав дипломат.

За його словами, "замість позбавлення рішучості України захищати свою свободу і незалежність, Росія лише зміцнила її.

"Український народ став згуртованішим, зосередженішим та стійкішим, ніж будь-коли раніше. Сполучені Штати виступають з народом України у його боротьбі за повний суверенітет і територіальну цілісність країни своєї країни", — підсумував Браунолер.

Нагадаємо, раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що на засіданні Тристоронньої контактної групи постійний представник Росії Борис Гризлов запропонував вести відео- та аудіозаписи засідань, що викликало гостру дискусію і ледь не зірвало засідання.

    Реклама на dsnews.ua