• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У музеях Катару буде звучати українська мова

Перша леді України Олена Зеленська ініціювала підписання Меморандуму про впровадження першого на території Катару україномовного аудіогіда

Реклама на dsnews.ua

Домовленості були досягнуті на переговорах Зеленської та глави катарської організації Qatar Museums шейхи Мейасси бинт Хамад Аль Тані, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

Підписання Меморандуму відбулося в Національному музеї Катару.

«Я хочу, щоб українська мова звучала в історичних пам'ятках всюди, де є українці. Впровадження першого україномовного аудіогіда в Катарі — чудовий крок для наших країн для пізнання один одного», — зазначила Зеленська.

Зі свого боку шейха Мейасса підтримала ініціативу першої леді України і зазначила, що сподівається, що це лише перший крок у співпраці двох країн.

«Ваша ініціатива спонукала мене замислитися, щоб в більшості українських музеїв активно звучав і арабську мову», — звернулася шейха Мейасса до Зеленської.

Крім того, під час переговорів сторони обговорили ряд конкретних проектів в культурній сфері. Зокрема, обмін досвідом між працівниками музейних установ двох країн, проведення спільних заходів в Україні і Катарі в галузі культури, мистецтва та моди, а також впровадження онлайн-виставок, які набули актуальності за часів COVID-19.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua