• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У МВС розповіли, чому не бажають "озброювати" українців (ВІДЕО)

Міністерство внутрішніх справ і Національна поліція проти легалізації обороту короткоствольної зброї — пістолетів. На їхню думку, це тільки призведе до зростання числа смертей

Антон Геращенко
Антон Геращенко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає "ДС" з посиланням на сайт МВС.

За його словами, це також позиція президента Володимира Зеленського. На сьогодні українці віком від 21 року можуть і так придбати гладкоствольну зброю, а старше 25 років — нарізну. Цього, на думку Геращенка, досить для захисту.

Він також зазначив, що в США, де дозволені пістолети та револьвери, в рік від рук поліцейських гине від 800 до 1 000 осіб. Там поліція частіше стріляє в порушників, знаючи, що "на руках сотні мільйонів одиниць зброї".

"У Великій Британії, де немає дозволу на короткоствольну зброю, кількість умисних вбивств — 1 на 100 000 жителів. В Японії — 0,2, в Україні — 4,5, в США — 5, в Молдові — 7 вбивств на 100 000 жителів", — зазначив Геращенко і додав, що Україні не потрібно більше смертей громадян і поліцейських.

Нагадаємо, раніше в Раді збиралися розглянути законопроєкт про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї.

Як повідомляла "ДС", згідно з опитуванням "Рейтингу", не підтримують легалізацію зброї 75% українців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua