• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У МВС спростували вбивство нардепа Полякова

Народного депутата ("За майбутнє") Антона Полякова не було вбито, а борозна на його шиї є слідом від ланцюжка, а не від удушення

Євген Єнін / facebook/Eugene Enin
Євген Єнін / facebook/Eugene Enin
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24" перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін, коментуючи слова нардепа Ганни Скороход про те, що Поляков був вбитий, передає "ДС".

"Нами проведена досить велика кількість оперативно-слідчих заходів, близько 20 експертиз і більше 10 допитів всіх тих, хто спілкувався з Поляковим в останні години і дні його життя… Мене дещо здивувало те, що заяви про можливе вбивство Полякова прозвучали в телеефірі одного з телеканалів. Саме тому я хотів би закликати всіх громадян, які можливо володіють інформацією про обставини смерті Полякова, не чекати місяць, а одразу інформувати органи Національної поліції", — підкреслив він.

Єнін зазначив, що слідство має результати експертизи, "які однозначно стверджують про наявність наркотичних речовин у крові народного депутата".

"Тепер задачею слідства є з'ясувати обставини, за яких зазначені наркотичні речовини потрапили до його організму — чи це було добровільно, чи ні", — пояснив заступник міністра.

Єнін нагадав, що поліція має безперервне відео останніх хвилин життя Полякова — "від моменту порушення автомобілем таксі правил дорожнього руху і в подальшому проведення відповідних реанімаційних заходів".

"Ми всі бачили, що Поляков був у безпорадному стані, але він однозначно був живим, тому будь-які версії про удушення не витримують жодної критики… Та смужка, за висновками, яка була на шиї, це просто був золотий ланцюжок, який знаходився на шиї потерпілого. Говорити про спробу удушення, тим паче вдалу спробу, щонайменше не доводиться", — підкреслив він.

Заступник глави МВС додав, що наркотичні речовини, виявлені в крові Полякова – це суміш димедролу та метадону.

"Це та суміш наркотичних і лікарських речовин, які в офіційних аптеках не реалізовують за рецептом. Відповідно, ми відпрацьовуємо версію про вуличний характер цієї суміші", — зазначив він.

Як повідомляла "ДС", раніше нардеп Ганна Скороход, яка була заручена з Поляковим, заявила, що його вбили, а на шиї залишилися сліди від удушення. У зв'язку з цією заявою її викликали на повторний допит.

Нагадаємо, вранці 8 жовтня до поліції надійшла інформація, що у Дніпровському районі столиці знайшли мертвим народного депутата Антона Полякова. Попередньо правоохоронці встановили, що чоловікові стало зле у таксі. Згодом з'явилося відео останніх хвилин життя нардепа.

Експерти провели розтин тіла Полякова. За його результатами, смерть народного депутата настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.

Пізніше нардеп від "Слуги народу" Галина Янченко заявила, що в крові Антона Полякова було знайдено алкоголь та метадон. Цю інформацію підтвердили у Міністерстві внутрішніх справ. Також у МВС заявили, що в організмі Полякова було виявлено димедрол, який посилює дію метадону.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua