• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У НАТО підтвердили необхідність військових навчань в Україні на тлі "бряцаючої зброєю" Росії

Реклама на dsnews.ua

Проведення військових навчань Україною є необхідним в умовах постійних провокацій Росії щодо своїх сусідів

Про це у четвер у Херсонській ОДА під час брифінгу, присвяченому темі налагодження співпраці з НАТО, євроатлантичній інтеграції держави, а також результатам проведення військових навчань на Херсонщині , заявив голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

«Існує певний сценарій поведінки зі сторони Російської Федерації і характер дій Російської Федерації дестабілізуючий за останні роки. І це те, за чим НАТО спостерігає досить уважно… І цей характер поведінки Росії включає також проведення різних типів навчань, в тому числі, часто організованих в останню хвилину, а також більш масштабних навчань, як, наприклад, «Кавказ -2020». Тому це дуже зрозуміло, що Україна, в свою чергу, теж проводить власні військові навчання, які допоможуть покращити готовність Збройних сил України. І також важливо, що ці навчання відбуваються за підтримки збройних сил країн НАТО», — сказав Вінніков.

Він підкреслив, що агресія Росії щодо своїх сусідів є неприйнятною і саме тому НАТО припинило будь-яку практичну співпрацю з Російською Федерацією, залишивши відкритими лише політичні канали для можливого діалогу з Росією — у сподіванні, що РФ все ж змінить свою поведінку і стане дотримуватися міжнародного права і принципів.

Нагадаємо, у середу, 23 вересня, в Україні стартували стратегічні командно-штабні навчання "Обʼєднані зусилля-2020" за участю ЗСУ, а також підрозділів країн-членів НАТО, в тому числі США і Великої Британії. У Міноборони України зазначили, , що навчання проходять майже одночасно з російськими "Кавказ-2020", під час яких збільшується ймовірність агресії. 

    Реклама на dsnews.ua