• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У неї цікаві друзі: Фокін розповів про внучку і спілкування з Єрмаком

Реклама на dsnews.ua

Перший прем'єр-міністр України, заступник голови української делегації в Тристоронньої контактній групі Вітольд Фокін заявив, що не пам'ятає, як його внучка Марія познайомила його з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком

Про це Фокін розповів в коментарі виданню " Гордон ", передає "ДС".

"Це було так давно, що я не памʼятаю цього знайомства. Це було кілька років тому. Вона досить часто приїжджає до мене з друзями своїми. Зазвичай це симпатичні цікаві люди. Не можу пригадати, коли саме вона приїжджала з цим паном. Можливо, це було рік тому, можливо, більше. У мене не відклалося це в памʼяті. Це було задовго до (запрошення у ТКГ). Один раз із ним перетнувся і більше не зустрічався, не говорив телефоном до того часу, поки він не запросив мене для розмови в Офіс президента", — підкреслив Фокін.

Він зазначив, що його внучка має право висловлювати свою думку з того чи іншого приводу.

"Я ні з ким про свою онучку бажання говорити не маю. Вона повнолітня людина. Абсолютно самостійна. У неї своя думка, вона має право її висловлювати, коли завгодно і де завгодно", — сказав Фокін.

Нагадаємо, раніше внучка першого премʼєр-міністра Вітольда Фокіна Марія Фокіна заявила в ефірі програми "Світське життя", що познайомила дідуся з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком і причетна до рішення свого родича увійти до складу Тристоронньої контактної групи в Мінську. Також Фокіна сказала, що Єрмак є другом дитинства і називала його Андрійком.

    Реклама на dsnews.ua