• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У перший день роботи главою ОДА ексшоумен Скічко розповів, що хоче миру з мером Черкас

Реклама на dsnews.ua

Новопризначений голова Черкаської ОДА, колишній шоумен і екснардеп від "Слуги народу" Олександр Скічко заявив, що хоче примирення з мером міста Анатолієм Бондаренком, який відомий конфліктами з центральною владою

Про це Скічко заявив під час свого представлення на новій посаді, передає "ДС" з посиланням на Facebook-сторінку Черкаської ОДА.

"Я вважаю, що нам всім потрібно об'єднатися. Маю щиру надію, що ми спільно з депутатами облради, керівниками ОТГ, мером міста Черкаси зможемо об'єднатися для розвитку нашого краю. Я щиро хотів би, щоб з моменту мого приходу, у відносинах Черкаської ОДА та міської ради з'явився конструктив, консолідація, об'єднаність", — сказав він.

Скічко додав, що готовий до конструктивної критики і йому прикро, що всі згадують про його роботу шоумена, але забувають про його досягнення у владі.

Одною з власних переваг він назвав прямий контакт з Офісом президента.

Анатолій Бондаренко був присутній під час представлення нового голови ОДА і заявив, що готовий до співпраці, але, за його словами, "людину в Черкаській області повинні судити за результатами її роботи".

Нагадаємо, про те, що президент України Володимир Зеленський підписав указ № 38/2021 про призначення Олександра Скічка на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації, стало відомо 29 січня.

    Реклама на dsnews.ua