• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

У Польщі завершились навчання "Три мечі 24", в яких брали участь і українські десантники

У вишколі взяли участь військовослужбовці Литовсько-Польсько-Української бригади та представники афілійованих підрозділів. Основу українського контингенту склали військовослужбовці ДШВ ЗСУ

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, пише "ДС".

Виступаючи перед українськими, литовськими та польськими військовими, Командувач Десантно-штурмовими військами Збройних Сил України бригадний генерал Ігор Скибюк зазначив, що даний захід є демонстрацією спільної мети, визначених цілей та готовності афілійованих підрозділів під керівництвом штабу ЛИТПОЛУКРБРИГ планувати, проводити та виконувати широкий спектр військових операцій.

"Три нації спільно з партнерами та союзниками постійно тренуються разом, щоб досягти повної оперативної сумісності і посилити регіональне військове співробітництво в довгостроковій перспективі", — сказав він.

Окремо бригадний генерал Ігор Скибюк відзначив допомогу, яку надають партнери і союзники нашій країні.

"Користуючись нагодою, хочу подякувати нашим партнерам та друзям за всебічну допомогу Україні та її Збройним Силам в тяжких умовах війни. Підтримка іноземних партнерів є важливою складовою ефективного ведення бойових дій, завдяки величезній підтримці та постійному постачанню засобів ведення війни, українські військові достойно надають відсіч ворогу та тримають оборону України та кордонів Європи", — підкреслив він.

Багатонаціональне навчання "Три мечі 24" тривали два тижні і мали на меті перевірити рівень згуртованості військових систем трьох держав та функціонування багатонаціонального складу в цілому.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua