• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У президента розказали, що потрібно змінити для деокупації Криму

Реклама на dsnews.ua

В Україні немає системної політики санкційного регулювання заходів з метою деокупації Кримського півострова, і цьому передусім не сприяє санкційне законодавство країни

Про це заявила перший заступник постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Дарʼя Свиридова, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"На жаль, системній політиці держави щодо санкційного регулювання, в першу чергу, не сприяє санкційне законодавство. Воно було реактивно прийнято у 2014 році як реакція на дії країни-агресора, але за ці роки очевидно воно вимагає доопрацювання і зміни", — сказала вона.

На думку Свиридової, для ефективної санкційної політики з метою захисту національних інтересів країни необхідно домогтися "встановлення міжвідомчої взаємодії та спільних підходів у санкційній політиці".

За її словами, проведення ефективної санкційної політики повинно стати в Україні пріоритетним напрямком, "як визначення мирного шляху і тиску на країну-агресора з метою відновлення територіальної цілісності України".

Нагадаємо, збитки від анексії Росією українського Криму оцінюються в більш ніж 1 трлн грн і ця сума буде рости, тому що окупація триває.

    Реклама на dsnews.ua