• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Путіна не втомлюються нагадувати про особливий статус та виборах на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
В Росії знову заговорили про особливий статус Донбасу і вибори на окупованих територіях, заявивши, що Київ як і раніше не вживає заходів по політичному врегулюванню конфлікту

Про це заявив представник РФ в контактній групі з Донбасу Борис Гризлов, передає "ДС" з посиланням на РИА Новости.

"Київ, як і раніше не робить кроки щодо політичного врегулювання конфлікту. Необхідно домогтися імплементації "формули Штайнмайера", визначальною введення в дію закону про особливий статус Донбасу на постійній основі", - сказав він журналістам у Мінську.

Гризлов додав, що Київ так і не опублікував наказів про режим припинення вогню і про дисциплінарні заходи до порушників, хоча терористи "ДНР" і "ЛНР" відповідні документи вже нібито опублікували.

"Відповідальність за важку соціально-економічну ситуацію на Донбасі повністю лежить на українській стороні, яка зберігає економічну і транспортну блокаду регіону", - уклав він.

Нагадаємо, "Формула Штайнмайера" визначає механізм уведення в дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей на тимчасовій основі в день виборів і на постійній основі після опублікування звіту ОБСЄ про підсумки виборів.

    Реклама на dsnews.ua