• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Путіна підтвердили участь Росії у зустрічі Савченко з ватажками "Л/ДНР"

Реклама на dsnews.ua
Участь народного депутата України Надії Савченко в переговорах у Мінську з ватажками терористичних "ДНР" і "ЛНР" Олександром Захарченко та Ігорем Теслярським не носило «міждержавного статусу»

Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, відповідаючи на питання, наскільки Кремлю комфортно вести переговори з Савченко, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"В даному випадку подібні контакти не можуть носити міждержавного або ще якогось офіційного статусу, але, безумовно, з російської сторони завжди була готовність розмовляти з тими, хто бажає такого діалогу. Ким би він не був", - сказав Пєсков.

Він підкреслив, що російська сторона завжди вказувала на безальтернативність поступового налагодження в тому чи іншому форматі діалогу між Києвом і представниками Донбасу".

При цьому, за словами Пєскова, результативність роботи Савченко в питанні обміну полоненими буде залежати від того, наскільки влади України надають значення цим контактам.

"Це буде залежати від того, наскільки президент і уряд України надають значення таким контактам, наскільки вони можуть використовувати ці контакти для отримання інформації з перших рук", - зазначив він.

Відповідаючи на уточнююче питання, хто з боку Росії вів переговори з Савченко в Мінську, Пєсков сказав: "Точно зараз не назву".

Як повідомляла "ДС", напередодні нардеп Надія Савченко підтвердила свою поїздку до Мінська, де відбулася її таємна зустріч з ватажками "ДНР" і "ЛНР" за підтримки ФСБ Росії.

Факт зустрічі також підтвердив ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький. У Службі безпеки України, в свою чергу, повідомили про те, що не знали про плани Савченко зустрітися з ватажками бойовиків.

У фракції «Батьківщина», до якої входить народний депутат, відзначили, що подібні зустрічі є неприпустимими. Лідер фракції Юлія Тимошенко заявила про те, що на найближчому засіданні проведе обговорення про можливе виключення Савченко з партії.

В цей же день сестра української льотчиці заявила про вихід народного депутата Надії Савченко з партії «Батьківщина».

    Реклама на dsnews.ua