• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Раді анонсували нову редакцію змін до Конституції щодо децентралізації

Спiкер Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що у грудні буде опубліковано новий законопроєкт зі змінами до Конституції в частині децентралізації

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повiдомленнi на сайті парламенту, передає "ДС".

"Про децентралізацію ми говоримо доволі тривалий час. Зараз ми знаходимось на фінішній прямій. Парламент уже прийняв чимало важливих для розвитку громад законів. Наразі ми намагаємось сформувати кінцеве бачення та вийти на фінальний текст проєкту змін до Конституції України в частині децентралізації. Я дуже сподіваюся, що до Дня місцевого самоврядування [7 грудня] ми зможемо обговорити вже фінальну версію змін до Конституції України в частині децентралізації, щоби найближчим часом винести її на розгляд парламенту", — сказав спікер.

За словами Стефанчука, уже погоджено майже всі питання, і залишилося кілька нюанзасів та юридичне шліфування тексту.

Варто зазначити, що один із пунктів Мінських угод передбачає проведення в Україні конституційної реформи, яка передбачає як ключовий елемент децентралізацію, а також прийняття постійного законодавства про особливий статус "ДНР" і "ЛНР".

Як повiдомляла "ДС", прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що проєкт змін до Конституції щодо децентралізації вже напрацьований і перебуває на фінальній стадії узгодження.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua