• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Раді може з'явитися черговий безробітний "слуга"

У разі призначення Ірини Верещук міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій до Верховної Ради за списками партії "Слуга народу" може пройти Сергій Кострійчук, який на момент парламентських виборів був безробітним

Реклама на dsnews.ua

Кострійчук також є помічником лідера партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка на громадських засадах, повідомляє "ДС".

Сергій Кострійчук народився 7 червня 1985 року, має вищу освіту, тимчасово не працює. На момент виборів був безпартійним. Він мешкає у селищі Теплик Теплицького району Вінницької області. Судимість у кандидата у нардепи відсутня.

У лютому 2020 року Кострійчук увійшов до Вищої ради партії "Слуга народу". Він відповідає за організаційно-масову роботу.

Як повідомляла "ДС", за даними ЗМІ, народний депутат фракції "Слуга народу" Ірина Верещук може очолити Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

7 вересня нардеп від "Слуги народу" Антон Швачко склав присягу. Він пройшов до Верховної Ради після призначення Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ. На момент обрання він був безробітним.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua