• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Раді підрахували, скільки "заробили" на депутатах-прогульниках

Реклама на dsnews.ua

Протягом минулого року понад 30 млн грн було повернуто до державного бюджету завдяки штрафам, накладеним на народних депутатів, які пропускали роботу у Верховній Раді

Про це повідомив член комітету Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту Павло Фролов ("Слуга народу"), інформує "ДС".

"Ми передбачили в цьому скликанні дуже суттєві штрафи для тих депутатів, які не ходять на роботу або не відвідують засідання комітету. Тобто, якщо відсоток голосувань за місяць у депутата менше ніж 70%, то він не отримує 42 тис. "депутатських", — сказав Фролов в ефірі телеканалу "Україна 24".

За його словами, таким чином, минулого року "понад 30 млн грн зекономлено і повернуто в бюджет". При цьому Фролов наголосив, що раніше такої практики не було.

Нагадаємо, 16 жовтня 2019 року Верховна Рада ухвалила закон про позбавлення народних депутатів права на депутатські виплати, якщо вони без поважної причини не голосують на пленарних засіданнях чи пропускають засідання комітетів.

Як писала "ДС", за підсумками 2020 року головними прогульниками пленарних засідань стали народні депутати групи "За майбутнє".

    Реклама на dsnews.ua