• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Раді сказали, навіщо продовжувати особливий статус ОРДЛО ще на рік

Реклама на dsnews.ua

Дію закону про особливий статус місцевого самоврядування на окупованій частині Донбасу необхідно продовжити для продовження переговорів щодо мирного врегулювання в регіоні

Про це заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) по Донбасу, глава парламентського комітету з правової політики Андрій Костін ( "Слуга народу"), передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

За його словами, включити в цей закон "формулу Штайнмайера", про що домовилися в Нормандії, неможливо без внесення інших технічних змін. Костін говорить, що питання про розробку змін до закону про спеціальний порядок в ОРДЛО протягом року обговорювалося в ТКГ, але Росія постійно висувала якісь інші умови.

"На жаль, через неконструктивну позицію Російської Федерації нам не вдалося завершити обговорення всього комплексу змін до закону, які б вводились в текст разом з так званою "формулою Штайнмайера". Незважаючи на всі звернення української делегації про те, щоб закінчити роботу над текстом цих змін, ми не були почуті", — пояснив він журналістам.

Заступник глави фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук стверджує, що Верховна Рада України планує розглянути законопроєкт у вівторок, 15 грудня.

    Реклама на dsnews.ua