• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

У Раді тривають дискусії щодо демобілізації військових, — нардеп

У Верховній Раді обговорюють можливість законодавчого закріплення демобілізації військовослужбовців через 18 чи 36 місяців безперервної служби

Реклама на dsnews.ua

Про це у коментарі Obozrevatel заявив член комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський, передає "ДС".

За його словами, щодо соціального захисту, то передбачається системно врегулювати питання, пов’язані з відпустками, зокрема, тих, хто повернувся з полону, при народженні дитини та інше.

"Наприклад, пропонується нова додаткова відпустка із збереженням грошового забезпечення тривалістю 90 календарних днів військовослужбовцям, яких звільнено з полону (крім тих, хто відмовився від подальшого проходження служби і хоче звільнитися). Серед ключових пропозицій – законодавчо закріпити право військових на демобілізацію. В парламенті обговорюється ідея демобілізації військових протягом 18 чи 36 місяців безперервної служби, проте поки це на рівні обговорення та остаточного рішення з цього приводу немає", — зазначив парламентар. 

Нагадаємо, у липні президент Володимир Зеленський підписав закон №8009, який передбачає можливість звільнення в запас військослужбовців, чиї близькі родичі загинули або зникли безвісти в період воєнного стану.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua