• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Раді вимагають подумати про кадрові проблеми в Міноборони, — "слуга"

Говорити про ротації в Кабінеті міністрів поки зарано, проте у Верховній Раді закликали розглянути питання "кадрового посилення" Міністерства оборони

Цензор
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила народний депутат від "Слуги народу" Галина Янченко в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Зараз говорити про кадрові зміни рано. Є час у Верховної Ради зрозуміти, що сталося за літні канікули. Є час у міністрів, зокрема у тих, яких постійно озвучують на телеканалах, показати результат. Що стосується Міноборони, я можу сказати, що дійсно є побажання, прохання у профільного комітету подумати над, можливо, якимось кадровим посиленням. Це може бути як зміна міністра, так і іншого роду кадрові зміни", — зазначила вона.

За словами Янченко, останні призначення в Кабміні показали позитивний результат. Таким чином, вважає нардеп, навіть якщо ротації будуть, це принесе Україні користь.

"Якщо говорити про інші міністерства, то я б не поспішала. Водночас бачимо зараз таку позитивну тенденцію. Мені здається, що всі останні кадрові призначення в Кабмін — і Монастирський, і Кубраков, і Любченко – це кандидати професійні, чесні, які на сьогодні вже показують результат. Навіть якщо зміни в Кабміні будуть, то це будуть зміни на краще", — сказала нардеп.

Як повідомляла "ДС", премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що міністр оборони Андрій Таран — абсолютний професіонал, який знаходиться на своєму місці.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua