• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Раді вирішили розслідувати масштабні пожежі на Луганщині

Реклама на dsnews.ua

У Верховній Раді буде створено Тимчасову слідчу комісію з розслідування масштабних пожеж в Луганській області, жертвами яких стали 17 осіб

Про це йдеться в повідомленні пресслужби партії "Слуга народу", депутати від якої ініціювали створення ТСК, передає "ДС".

"Направлення чергових депутатських звернень для отримання ще одних відписок не змусить відповідальних посадових осіб вжити необхідних заходів, аби не допустити більше таких пожеж. Тому і пропонується, щоби Верховна Рада України створила ТСК! Сподіваємося, що найближчими пленарними тижнями документ набере необхідну кількість голосів, і розпочнеться повноцінна робота з розслідування пожеж на Луганщині", — зазначив один з ініціаторів створення ТСК Максим Ткаченко.

Відзначається, що в 2020 році масштабні пожежі на Луганщині виникали двічі. Так, в липні вигоріло близько 5 000 гектарів лісу, а це 10% загальної площі лісового масиву регіону. Тоді загинули 6 осіб, понад 70 людей постраждали, згоріло 80 дач і 45 будинків. У пожежах, які тривали з 30 вересня до 8 жовтня, було охоплено вогнем 20 000 гектарів, в зону ураження потрапили 32 населених пункти, було знищено понад 600 житлових будинків, 11 людей загинули, 19 постраждали і 150 були евакуйовані.

    Реклама на dsnews.ua