• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Раді запевнили, що голова Чернігівської ОДА не буде звільнятися через вагітність

Реклама на dsnews.ua

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Ганна Коваленко не має наміру йти зі своєї посади через вагітність

Про це у своєму Facebook повідомила віцеспікер Верховної Ради Олена Кондратюк, передає "ДС".

"До мене звернулася голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко. Ми відверто поспілкувалися з нею про несправедливу ситуацію, коли в публічному просторі, в повідомленнях в ЗМІ, обговорюється її можливе звільнення з посади через вагітність", — написала вона.

Кондратюк наголосила, що українське законодавство захищає право вагітних жінок і матерів новонароджених дітей на працю.

"Тому хочу висловити слова підтримки і солідарності голові Чернігівської ОДА Анні Коваленко… Це звична практика для більшості цивілізованих країни Європи та світу, коли політикині, депутатки, високопосадовці займаються доглядом за маленькими дітьми та одночасно продовжують ефективно виконувати свій обовʼязок перед суспільством. У той же час, вважаю некоректними спекуляції в окремих ЗМІ навколо можливого звільнення Анни Коваленко", — зазначила вона.

За словами Кондратюк, звільнення жінки в декретну відпустку є стереотипом. Вона нагадала, що в декретну відпустку можуть йти не тільки жінки, а й чоловіки, бабусі і дідусі.

Варто відзначити, що чоловіком Анни Коваленко є головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

Нагадаємо, 15 жовтня президент України Володимир Зеленський представив Анну Коваленко як нову керівницю Чернігівської ОДА. Пізніше стало відомо, що 29-річна Коваленко є дружиною 53-річного Хомчака.

    Реклама на dsnews.ua