• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У разі звільнення Кличка, за ним слідом повинні піти усі губернатори, - експерт

Офісу президента не варто робити спроби відсторонити Кличка з посади голови КМДА «за погану роботу», адже мер Києва зайняв перше місце в рейтингу ефективності голів держадміністрацій

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив політичний експерт Юрій Романенко у фейсбук.

«Кореспондент» днями опублікував рейтинг ефективності губернаторів, де на першому місці опинився Віталій Кличко. Це досить смішно виглядає на тлі загрузлого бліцкригу Банкової відправити Кличка у відставку», — написав Романенко.

Він упевнений, що в разі відсторонення Кличко за ним слідом повинні піти всі голови ОДА.

«Всі інші губернатори у рейтингу «Кореспондента» від «Слуг народу », відповідно, якщо Банкова відправить Кличка в відставку за погану роботу, то тоді потрібно відправляти у відставку і всіх своїх губернаторів. Так що я б на місці Кличка зараз починав би медіа-кампанію «У відставку разом з зеленими», — підсумував Романенко.

Раніше в журнал «Кореспондент» оприлюднив рейтинг глав держадміністрацій. Оцінку проводили по ряду критеріїв: економічні показники, політичну вагу, підтримка в місцевій раді ітд. Перше місце отримав лідер парті "УДАР", голова КМДА Віталій Кличко з результатом 4,17 бала за 5-ти бальною шкалою. Друге голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко з результатом 3,10 балів, третє — голова Київської ОДА Василь Володін з 3,03 балів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua