• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У РНБО нагадали, що "взяли на олівець" адептів Московської церкви перед місцевими виборами

Реклама на dsnews.ua

Окремі релігійні структури в рамках кампанії на виборах до місцевих органів влади активізувалися, здійснюючи антиукраїнську діяльність за завданням російських спецслужб

Про це секретар РНБО Олексій Данилов заявив, визначаючи ризики і загрози, пов'язані з процесом підготовки та проведення виборів до місцевих рад, які мають відбутися 25 жовтня 2020 року, передає "ДС" з посиланням на повідомлення на Facebook-сторінці відомства.

Так, він вказав, що одним з дієвих інструментів російської гібридної війни проти України є використання релігійних структур в форматі проведення різних "конференцій", "круглих столів", "міжнародних форумів", "хресних ходів" та інше.

Мета таких заходів — просування ідей так званого "русского міра", виправдання російської агресії проти України, просування антиукраїнських тез російської пропаганди".

За словами секретаря РНБО, подібна багаторічна діяльність спецслужб Російської Федерації в попередні роки стала одним з основних чинників, які зробили можливими тимчасову окупацію Кримського півострова і частини території Донецької та Луганської областей.

"Організаторам різних "мирних форумів" хотілося б нагадати про кримінальну відповідальність за антидержавну діяльність і вказати, що Апарат РНБО України уважно відстежує ситуацію в державі напередодні виборів, а правоохоронні органи України відреагують на будь-які спроби розхитування внутрішньополітичної ситуації", — сказав секретар Ради.

Олексій Данілов: Напередодні місцевих виборів спостерігається активізація окремих релігійних структур як інструментів...

Gepostet von Рада національної безпеки і оборони України am Freitag, 18. September 2020

Українська правда уточнює, що на 21 вересня заплановано так званий "міжнародний громадянський форум "Люди миру"- ініціатива так званої Української православної церкви Московського патріархату, яка відмовилася приєднуватися до автокефальної Православної церкви України.

Задекларована мета — "включити до переговорного процесу на Сході України все суспільство, щоб почути думки і сформулювати побажання мирних жителів".

Нагадаємо, за даними на п'ятницю, 18 вересня, за останню добу правоохоронці відкрили два кримінальних виробництва за фактами порушень виборчого процесу.

    Реклама на dsnews.ua