• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

У росіян зникло бажання атакувати з Брянської області, — у ПС ЗСУ пояснили причини

Наявність літаків F-16 в українському небі не дозволить російським винищувачам та бомбардувальникам наближатися до кордонів України, щоб запускати керовані авіабомби чи ракети

Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі національного телемарафону Єдині новини повідомив речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, передає "ДС".

Після нещодавнього падіння літаків і гелікоптерів у Брянській області РФ у окупантів зникло бажання з північного напрямку щось запускати по Україні.

Юрій Ігнат наголосив, що то міг бути "брянський привид" (аналог привида Києва – Ред.), який заважає російським літакам.

Російська авіація гатить по Україні зі своєї території та з окупованих регіонів – це серйозний виклик, із яким гарно можуть впоратися літаки F-16.

"Якби ці літаки F-16 знаходилися у тому чи іншому регіоні на бойовому чергуванні, то навряд чи російські літаки наближалися до зони потенційного пуску керованих авіабомб", – заявив Юрій Ігнат.

Він наголосив, наявність літаків F-16 у небі не дозволить бити по цілях на території Росії, хоча цього усім дуже хочеться. Проте ці засоби потрібні, щоб відбити бажання російській авіації наближатися до наших кордонів, – заявив речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua