• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Шмигаля затвердили проєкт держбюджету на наступний рік

Реклама на dsnews.ua

Кабмін на позачерговому засіданні вранці в понеділок, 14 вересня, затвердив проєкт державного бюджету на 2021 рік

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці представника Кабміну в Веховной Раді Василя Мокана, передає "ДС".

"Сьогодні вранці на позачерговому засіданні Кабмін прийняв проєкт закону "Про державний бюджет України на 2021 рік". Прийняття проєкту бюджету урядом відбулося згідно з графіком бюджетного процесу — до 15 вересня документ повинен бути переданий на розгляд Верховної Ради", — написав він у соцмережі.

Також український уряд схвалив законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень".

У документі йдеться про необхідність заходів для забезпечення збалансованості бюджетних надходжень, зниження податкового боргу та стимулювання економічної активності бізнесу в умовах триваючих карантинних обмежень.

"Також Кабмін прийняв проєкт закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" щодо врегулювання ряду питань, пов'язаних з підготовкою проєкту закону про державний бюджет України на 2021-й рік", — додав Мокан.

🇺🇦 Проєкт Державного бюджету на 2021-й рікСьогодні зранку на позачерговому засіданні Кабмін ухвалив проєкт закону "Про...

Gepostet von Vasyl Mokan - public page am Sonntag, 13. September 2020

Нагадаємо, раніше міністерство фінансів направило проєкт державного бюджету-2021 на розгляд уряду і пообіцяло, що він буде вчасно внесений на розгляд Верховної Ради.

Як повідомляла "ДС", 10 вересня прем'єр-міністр Денис Шмигаль оприлюднив основні параметри держбюджету-2021. За його словами, зростання ВВП планується на рівні 4,7%, дефіцит бюджету за планом буде 6%. А курс долара, вписаний в бюджет, становитиме 29 грн/$.

Крім того Шмигаль заявив, що проєкт державного бюджету на 2021 направлять до Верховної Ради 15 вересня, як це передбачає законодавство. Прем'єр запевнив, що держбюджет буде прийнятий вчасно .:

    Реклама на dsnews.ua