• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Шмигаля заявили, що в держреєстрі відсутні понад 60% перевірених будинків для літніх людей

Реклама на dsnews.ua

В Україні перевірили понад тисячу будинків для літніх людей, будинків-інтернатів і центрів для алко- та наркозалежних. У Реєстрі постачальників соціальних послуг відсутні 335 з 538 перевірених пансіонатів для людей похилого віку

Про це йдеться в повідомленні Міністерства розвитку громад і територій в Facebook, передає "ДС".

"Станом на 02.02.2021 вже перевірено 1 205 соціальних об'єктів: будинків для літніх людей, будинків-інтернатів для осіб з інвалідністю, центрів для алко- та наркозалежних. У десятках з них виявлено порушення в реєстраційних документах та дотриманні протипожежних норм. При цьому 335 з 538 перевірених наразі будинків для людей похилого віку не включені до Реєстру постачальників соціальних послуг", — сказано в повідомленні.

Члени урядової комісії з розслідування причин виникнення пожежі з 16 жертвами в харківському будинку для літніх людей доручили відповідальним органам продовжити перевірки і доповісти про їх остаточні результати 9 лютого.

Також повідомляється, що Мінсоцполітики разом з Мін'юстом продовжать роботу над спрощенням порядку одержання соціальних послуг та правовим механізмом перевірки суб'єктів господарювання, які їх надають.

Результати роботи урядової комісії і остаточні результати перевірок будуть оприлюднені 19 лютого.

Нагадаємо, перевірки почали після пожежі в приватному будинку для літніх людей в Харкові 21 січня. В результаті пожежі в той день загинули 15 людей, п'ятеро госпіталізовані. Правоохоронці відкрили справу за фактом порушення правил пожежної безпеки. Чотирьох підозрюваних заарештували на два місяці.

    Реклама на dsnews.ua