• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У "Слузі народу" готуються до повторного голосування за Вітренка

Реклама на dsnews.ua

В перший тиждень роботи у сесійній залі народні депутати можуть розглянути питання призначення Юрія Вітренка на посаду першого віцепремʼєр-міністра – міністра енергетики

Про це повідомила представниця фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, інформує "ДС".

"У перший же тиждень роботи Верховної Ради ми повернемося до кадрового питання, яке не було вирішене в грудні – буде ще одне голосування за пана Юрія Вітренка на посаду першого віцепремʼєр-міністра – міністра енергетики", – сказала вона в ефірі телеканалу "Україна 24".

Вона підкреслила важливість цього голосування, "адже ми бачимо, що відбувається з тарифами". "Має бути постійний повноцінний чинний міністр", – пояснила нардеп. Кравчук також нагадала, що Вітренко, як в. о. міністра вже отримав від уряду низку завдань. 

Згідно із календарним планом роботи Верховної Ради, перше чергове пленарне засідання у 2021 році відбудеться 26 січня.

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада не підтримала призначення Юрія Вітренка на посаду першого віцепрем'єр-міністра – міністра енергетики України. Втім, згодом Вітренка було призначено в.о. міністра енергетики.

ЗМІ повідомляли, що премʼєр-міністр України Денис Шмигаль доручив Вітренку, який раніше був виконавчим директором НАК "Нафтогаз України", перевірити обґрунтованість цін на газ, а також тарифи на електроенергію для населення.

    Реклама на dsnews.ua