• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У "Слузі народу" почали критикувати постанову про комісію САП

Реклама на dsnews.ua

Член провладної фракції "Слуга народу" Єлизавета Ясько розкритикувала ухвалення Верховною Радою Постанови про визначення представників парламенту до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі

Вона заявила, що утрималася від голосування за документ, інформує "ДС".

"Я завжди вважала, що керівники правоохоронних органів, зокрема органів прокуратури, в першу чергу, мають обиратись за критеріями професійності та доброчесності. На таких самих принципах мають формуватись і комісії з відбору кандидатів на високі посади в правоохоронних органах. На жаль, список з проєкту постанови 4104, не викликає довіри. Постанову ухвалено. Я утрималась", — написала вона у Facebook.

Пост Ясько
Пост Ясько

Як писала "ДС", Верховна Рада на засіданні 17 вересня ухвалила Постанову про визначення представників парламенту до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Стосовно складу представників та способу їхнього відбору раніше надішли застереження від послів країн "Великої сімки" та Європарламенту. Більш того, постанову розкритикував колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан. Зазначається, що рішення "поставить хрест" на безвізі з Європейським Союзом і фінансовій підтримці України.

Цікаво, що під час голосування "слуги" дали лише 172 голоси за постанову. Решту голосів "підкинули" представники фракції ОПЗЖ, а також депутатських груп "За майбутнє" і "Довіра". Про це свідчать дані поіменного голосування. Окрім Ясько утрималися ще 12 "слуг".

    Реклама на dsnews.ua