• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У "Слузі народу" пояснили, як підбиватимуть підсумки "опитування Зеленського"

Реклама на dsnews.ua

Результати так званого "всеукраїнського опитування", ініційованого президентом Володимиром Зеленським, ймовірно, порівнюватимуть із результатами екзитполів, адже були випадки, коли одна й та сама людина відповідала на пʼять запитань по кілька разів

Про це повідомила заступниця голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, інформує "ДС".

"Я думаю, що ми зробимо певні висновки, в тому числі по організації процесу, але ті кадри, які ми бачили, там де по пʼять-сім разів… голосували… це, звичайно, такі винятки, які точно потрапляють у медіа. Але більшість насправді голосували по одному разу, і там якихось таких порушень не було", – сказала вона в ефірі "Україна 24".

За словами Кравчук, у країні є екзит-пол, "який і був для того, щоб всі результати можна було потім перевірити за офіційними результатами".

"Тому, я думаю, що якраз офіційні результати будуть сьогодні, очевидно, оприлюднені ближче до вечора, повинні співпадати з результатами екзит-полу в межах похибки 2-3%, адже це завжди є з екзит-полами. Але, загалом, те що я бачила, навіть на дільниці, де я голосувала, люди охоче підходили", – пояснила нардеп.

Нагадаємо, раніше Громадська мережа ОПОРА повідомила, що т.з. "опитування Зеленського" в день виборів буде коштувати понад 100 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua