• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У "Слузі народу" привітали відмову США від направлення своїх кораблів у Чорне море

Відмова США направити у Чорне море військові кораблі є правильним рішенням в контексті сучасної дипломатії

Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловила народний депутат фракції "Слуга народу" Ірина Верещук, інформує "ДС".

"Попри те, що Байден розуміє, з ким має справу, вони з Путіним і далі співпрацюватимуть. І це правильно. Я вважаю, що саме так і повинна виглядати сьогодні дипломатія. Не мовою сили та ескалації", – цитує слова Верещук Depo.ua.

Нардеп переконана, що відмова США направити у Чорне море два військових кораблі у цьому контексті також є правильним рішенням.

"Навіть те, що два кораблі не зайдуть в акваторію Чорного моря, це теж правильно. США сьогодні готують санкції – секторальні та персональні. І ці санкції досить вагомі. То нехай краще практичним виміром слів Байдена будуть санкції, а не два кораблі, які будуть лише демонстрацією сили – вони лише зайдуть і вийдуть з акваторії Чорного моря. Тому я підтримую таку позицію Байдена і його політику у цьому випадку щодо Кремля", – зазначила Верещук.

Як писала "ДС", раніше турецькі ЗМІ повідомили, що США направлять два військові кораблі в Чорне море через стягування військ Росії до українського кордону. Згодом ЗМІ повідомили, що США нібито заявили владі Туреччини про скасування проходу через Босфор у Чорне море своїх військових кораблів. 

Зауважимо, що Ірина Верещук вже не вперше коментує питання національної безпеки, висловлюючи неоднозначні тези. Примітно, що на початку березня одразу кілька джерел повідомили, що Офіс президента вирішив призначити "слугу" Верещук міністром оборони. Сама нардеп стримано відреагувала на цю інформацію, по суті, не спростувавши, але і не підтвердивши її.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua