• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У "Слузі народу" відсторонилися від "санкційного" Дубінського

Реклама на dsnews.ua

Дії та висловлювання народного депутата Олександра Дубінського часто не збігалися з позицією провладної фракції "Слуга народу"

Про це заявила заступник голови фракції Євгенія Кравчук, коментуючи потрапляння Дубінського до санкційного списку Мінфіну США, інформує "ДС".

"Кроки і висловлювання Олександра Дубінського часто не збігалися з позицією фракції "Слуга народу". Тому буде коректним, якщо такі особисті події коментуватиме сам Олександр Дубінський", — цитує її слова LIGA.net.

За словами Кравчук, на фракції ще не обговорювали внесення Дубінського до списку санкцій. Вона додала, що нардепам потрібен час, щоб вивчити це питання і обговорити його разом.

Водночас Кравчук зазначила, що офіційна позиція України завжди полягала в тому, що втручання в процес виборів у будь-якій країні неприпустиме.

Як писала "ДС", 11 січня Мінфін США вніс до санкційного списку сімох громадян України, серед яких опинилися народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський, колишній прокурор Костянтин Кулик та екснардеп Олександр Онищенко. Санкції повʼязані із публікацією народним депутатом Андрієм Деркачем, якого у США вважають російським агентом, так званих "плівок Байдена і Порошенка". Під санкції також потрапили декілька українських ЗМІ.

    Реклама на dsnews.ua