• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Тауері з'явиться перший у Британії україномовний аудіогід

Реклама на dsnews.ua

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської у Лондонському Тауері з’явиться перший на території Великої Британії аудіогід українською мовою

Про це йдеться у повідомленні пресслужби президента України, передає "ДС".

Так, Олена Зеленська відвідала музей Лондонського Тауера, де за її ініціативою був підписаний Меморандум про започаткування такого україномовного аудіогіда.

"Відповідно до положень Меморандуму, Адміністрація історичних королівських палаців (м. Лондон) підтримує ініціативу першої леді та бере на себе зобов’язання найближчим часом запровадити україномовний аудіогід в одному з найвизначніших місць не лише Великої Британії, а й світу – Лондонському Тауері (Tower of London)", — вказує пресслужба.

Також зазначається, що окремою важливою домовленістю є "готовність британських партнерів і надалі співпрацювати з Україною та поширювати практику запровадження аудіогідів українською в інших музеях та історичних королівських палацах країни".

«Для України й для мене особисто аудіогіди українською – це не тільки про зручність і доступність. Це, перш за все, про прийняття України у світі, про її голос, який незабаром можна буде почути і в Лондонському Тауері. Щиро вдячна всім, хто підтримав мою ініціативу та заклав фундамент для того, щоб в одному з найвидатніших та найвідоміших місць світу скоро лунала й українська мова», — цитує пресслужба Олену Зеленську.

Довідка. Лондонський Тауер (англ. Her Majestyʼs Royal Palace and Fortress, Tower of London) – одна з найвизначніших архітектурних пам’яток Великої Британії, історичний центр Лондона. Входить до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Щороку музей відвідують майже 3 млн туристів.

Нагадаємо, чоловік Олени Зеленської — президент Володимир Зеленський разом із премʼєр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном в Лондоні поставили свої підписи під українсько-британською Угодою про політичну співпрацю, вільну торгівлю та стратегічне партнерство.

    Реклама на dsnews.ua