• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Терехова назвали Влащенко "провокатором" за запрошення на дебати з Добкіним

Директор Департаменту у справах інформації та звʼязків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко назвав телеведучу Наталію Влащенко провокатором

Реклама на dsnews.ua

Таку оцінку Влащенко Сидоренко дав випуску свого відеоблогу "Ігристий сидр", що вийшов 9 травня цього року.

У випуску Сидоренко обурився тим, що в прямому ефірі програми "Хард з Влащенко", гостем якої був Михайло Добкін, журналістка запропонувала Добкіну як міському голові Харкова в 2006-2010 роках і можливому кандидату в мери прийти на прямий ефір програми "Народ проти", куди також запросила "всіх мерів", в тому числі і в.о. мера Харкова Ігоря Терехова.

Добкін відразу ж погодився взяти участь в такому ефірі. Але, за словами Сидоренка, запрошення Добкіна на ефір з Тереховим – це "найчистіша провокація". "Влащенко в інтересах Михайла Марковича займається найчистішою провокацією в прямому ефірі", — зокрема сказав Сидоренко.

Також Сидоренко дав зрозуміти, що Терехов не прийде на прямий ефір з Добкіним, мовляв в.о. мера з Добкіним "нема про що розмовляти".

Нагадаємо, 31 Жовтня 2021 року в Харкові відбудуться дострокові вибори міського голови. 9 травня під час заходів з відзначення Дня Перемоги Михайло Добкін заявив журналістам, що візьме участь у виборах в якості самовисуванця і закликав всі політичні сили, які поділяють його ідеологію і бачення розвитку Харкова до співпраці.

    Реклама на dsnews.ua