• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Вакарчука скептично налаштовані з приводу переформатування міністерств

Реклама на dsnews.ua
Депутат від фракції "Голос" Юлія Клименко висловила думку, що переформатування міністерств, анонсоване президентом, займе не менше півроку

Про це вона сказала Буквах, передає "ДС".

Політик зазначила, що за умов, коли є гроші і можливість швидко працювати, переформатування міністерств відбудеться за 6 місяців.

"Для того, щоб з'єднати, а потім роз'єднати міністерства, треба мінімум 6 місяців. Це якщо дуже швидко бігти і мати багато грошей. Структури нові, організаційні, набрати людей через конкурс, звільнити людей, виплатити декретникам, знайти куди їх перевести", - зазначила Клименко.

Вона пояснила це на прикладі з власного досвіду в 2015 році, коли потрібно було закрити міністерство промисловості.

"Я закривала міністерство промисловості, яке закрив фізично на папері наказом ще Янукович. Тобто уряд Януковича закрило міністерство, а юридично воно було закрито тільки в 2015-му році. 5 років пішло на те, щоб закрити міністерство", - нагадала вона.

Крім цього, Клименко зазначила, що злиття Мінекономіки та Мінапк в перспективі могло призвести лише до втрати Україною ринків збуту.

Нагадаємо, за ініціативою президента нинішня влада збирається знову розвести Мінекономіки та Мінапк, Мінкульт і Мінспорту, а також Міністерство ветеранів і тимчасово окупованих територій.

    Реклама на dsnews.ua