• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У ВАКС поставили під загрозу життя сотні юристів і прокурорів через приховування інформаціЇ про хворих на коронавірус

Реклама на dsnews.ua

У Вищому антикорупційному суді нікому не говорили про проблему із захворюванням працівників на коронавірус і люди контактували з іншими громадянами, серед яких – судді, прокурори і робітники НАБУ

Протягом останніх двох місяців будо щонайменше три випадки коронавірусу серед суддів ВАКС, включно з керівництвом суду, але про це не було офіційно повідомлено навіть адвокатам, які працюють зі справами ВАКС, повідомляє "ДС" з посиланням на Depo.ua.

5 серпня ще пʼятеро співробітників Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду повідомили, що здали позитивний тест на COVID-19.

Однак протягом останніх двох-трьох тижнів через ВАКС, в якому працює всього чотири десятки суддів, пройшло за самим скромними підрахунками 20-25 прокурорів САП, які мали спілкуватися із сотнею працівників НАБУ, включно з керівниками цих структур.

Через це фактично всі судді ВАКС, працівники антикорупційної прокуратури та НАБУ мають не лише пройти тести, а і піти на самоізоляцію. Але ніхто з них цього не зробив.

"Тобто або там не знали про хворобу і це ще одна історія про чесність ВАКС, або навпаки, знали, але ігнорували ці повідомлення (це вже питання моральності Ситника і Холодницького). Хоча уявити собі, що керівники САП та НАБУ не знали про ці випадки — просто нереально. Тому, ми можемо чітко говорити, що всі три антикорупційні органи стали біологічною зброєю в центрі столиці", — пише Depo.ua.

    Реклама на dsnews.ua