• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Єрмака готують "пул блогерів", які хвалитимуть владу Зеленського

Реклама на dsnews.ua

В Офісі президента створюють пул блогерів, які розповідатимуть про "позитивні тренди" у діяльності чинної української влади

Про це радник керівника ОПУ Михайло Подоляк заявив в, повідомив в інтерв’ю виданню Бабель, передає "ДС".

«Вони самі, думаю, будуть публічно говорити про позитивні тренди у внутрішній політиці, а не просто хейтити. У нас, на жаль, 90 відсотків інформпростору — це хейт. Вважається, що негатив добре продається, що на ньому можна добре сидіти. Ця велика проблема, якій понад 20 років», – сказав Подоляк.

Так, він не хотів називати окремі персоналії серед блогерів, але все ж назвав серед таких прізвище Сергія Іванова.

«Припустимо, Іванов працює з нами, чому він не може цього робити? Він може, але якщо так, чому ви не хочете про це сказати? Якщо ви провели контент-аналіз і зʼясували, що Іванов працює з нами, у чому тоді питання? Ну, працює», – зазначив радник керівника ОПУ.

Подоляк також заявив, що блогерам, які співпрацюють з ОПУ, поки не платять, але не і заперечив такої можливості.

«Якщо знадобиться технічна підтримка. Якщо ми вирішимо збільшити аудиторію, ввести якісь нові формати, які вимагають внесків, тоді так… Чому? Тому що зараз немає пропрезидентських відеомайданчиків, де б ми могли розповідати про те, що робимо. Усі «тєлєкі» (телеканали – "ДС") зараз, на жаль, завʼязані на інші політичні групи», – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше Подоляк заявив, що президент Володимир Зеленський, на відміну від своїх попередників на цій посаді, — нібито єдиний, хто заглиблюється самостійно в будь-яку тему.

    Реклама на dsnews.ua