• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У "ЄС" переконані, що події на Донбасі розвиваються не за українським сценарієм

Реклама на dsnews.ua

У президента Володимира Зеленського мають визнати провал режиму припинення вогню по всій лінії фронту, адже ігнорування Верховним Головнокомандувачем реальної ситуації на фронті підриває бойовий дух армії

Про це у колонці для видання НВ написав дипломат, радник п’ятого президента України Петра Порошенка Костянтин Єлісєєв, передає "ДС".

«Порушення перемир’я в перші ж хвилини російськими силами ставить Зеленського перед вибором: або ігнорувати триваючі обстріли, вдаючись до словесної казуїстики, і тим самим підривати бойовий дух армії, або ж визнати провал чергового перемир’я, який Офіс президента вже встиг охрестити проривом», – наголосив дипломат.

«Проблема у Москві, звідки продовжують свідомо керувати вибудуваним за роки протистояння з Україною механізмом «контрольованої ескалації» на Донбасі», – зазначив він.

Єлісєєв уважає, що посилення міжнародних санкцій допомогло б у відстоюванні української позиції під час мирних переговорів.

«Наразі на треку мирного врегулювання на Донбасі події розвиваються не за українським сценарієм, як би не намагалися продати це в якості «прориву». Безуспішні спроби домовитися з Росією, в тому числі шляхом телефонної розмови між главами держав, вкотре показують, що такі домовленості можуть запрацювати лише за умови посилення міжнародного санкційного тиску на Кремль та ініціативності, наполегливості і послідовності української переговорної команди», – підкреслив Єлісєєв.

    Реклама на dsnews.ua