• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Зеленського хочуть залучати компанії з ОАЕ до співробітництва та інвестицій

У продовження домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту президента України Володимира Зеленського до Об’єднаних Арабських Еміратів, відбулося засідання Українсько-еміратської координаційної ради у форматі відеоконференції

Засідання Українсько-еміратської координаційної ради у форматі відеоконференції
Засідання Українсько-еміратської координаційної ради у форматі відеоконференції
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ОП, передає "ДС".

Керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак переконаний, що робота Ради сприятиме подальшому розвитку та поглибленню двосторонніх відносин держав.

На початку зустрічі Андрій Єрмак наголосив, що Рада, яка була створена для розвитку та реалізації домовленостей, досягнутих у межах офіційного візиту глави Української держави до ОАЕ, швидко розпочала свою роботу.

«Задоволений тим, що в часи пандемії нам усе ж вдалося провести надзвичайно результативні та змістовні переговори. Ще більше радий тому, що менш ніж за два тижні після візиту ми вже збираємося на перше установче засідання Координаційної ради. Це є підтвердженням великого значення нашого співробітництва. Впевнений, що робота цієї Ради стане підґрунтям для реалізації вже досягнутих домовленостей та відкриє нові горизонти двосторонніх відносин», – сказав керівник Офісу президента.

Він нагадав, що під час перемовин керівництво двох держав визначило основними напрямками взаємодії продовольчу безпеку, інвестиційне, військово-технічне співробітництво, співпрацю у сфері кредитування, в галузі IT та кібербезпеки.

«Ми в цілому розраховуємо на зростання присутності еміратських компаній в Україні. Вважаємо, що маємо для цього всі необхідні умови: державні гарантії для великих інвесторів, прозоре законодавство, великі підприємства, готові до приватизації», – зазначив Андрій Єрмак.

За його словами, йдеться, зокрема, про залучення інвестицій з ОАЕ у морські та річкові порти, автомобільні дороги, залізницю та авіаційну галузь. Він також запевнив, що Україна готова й надалі бути гарантом продовольчої безпеки Еміратів.

Як повідомляла "ДС", українська делегація на чолі з президентом Володимиром Зеленським під час візиту в Обʼєднані Арабські Емірати підписала контракти і меморандуми на загальну суму $3 млрд.

Раніше в Офісі президента обговорили реформування української митниці з представниками ОАЕ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua