• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Зеленського не бачать у законопроєкті про олігархів ніяких загроз

Президентський законопроєкт №5599 "про олігархів" не несе в собі всіх тих загроз, про які попереджає Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова

Федір Веніславський
Федір Веніславський
Реклама на dsnews.ua

Таку думку в коментарі УНН висловив представник президента в Конституційному суді України Федір Веніславський, передає "ДС".

Так, журналіст поцікавився, чи планується виправляти у проєкті закону зауваження, висловлені омбудсменом, зокрема в частині порушень прав людини, а також чи мають депутати намір звертатись до Венеціанської комісії за консультацією.

"Поки що засідання комітету (Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки — ред.) з цього приводу не проводилось. У будь-якому випадку рішення про направлення до Венеційської комісії приймає Верховна Рада за рекомендацією комітету. Завтра почнеться нова сесія. Я думаю, на комітеті ми це питання розглянемо. Але говорити про те, що аргументи пані Денісової я повністю поділяю, я не можу, тому що я не бачу тих загроз які вона бачить щодо РНБО щодо порушення прав людини", — відповів Веніславський.

Представник президента нагадав також, що до законопроєкту надійшло близько 1300 правок і пропозицій, які комітет наразі опрацьовує.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 1 липня прийняла в першому читанні законопроєкт про запобігання загроз національній безпеці, повʼязаних з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів). "За" проголосувало 275 депутатів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua