• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Зеленського відреагували на пропозицію Козака щодо нового формату переговорів

Нормандська зустріч на Донбасі за участю представників так званих Донецької і Луганської "народних республік" може розмити саму ідею переговорів

Михайло Подоляк
Михайло Подоляк
Реклама на dsnews.ua

Про це в коментарі РБК-Україна заявив радник керівника Офісу президента України щодо антикризових комунікацій Михайло Подоляк, передає "ДС".

Нагадаємо, сьогодні замглави адміністрації президента РФ Дмитро Козак запропонував Франції та Німеччині не пізніше 27 квітня провести нормандську зустріч на Донбасі за участю України і представників "ЛДНР".

За словами Подоляка, українська сторона завжди виступала тільки за конструктивний підхід до переговорів, тому що потрібен результат. На сьогодні є різні переговорні формати — лідерів "нормандської четвірки", політичних радників, Тристороння контактна група і Спільний центр по контролю і координації.

"Розцінюємо пропозицію Дмитра Козака про проведення свого роду "змішаних" переговорів на Донбасі за участю представників Франції, Німеччини, України, Росії та несуб'єктних у юридичному сенсі осіб з ОРДЛО — як те, що може розмити саму ідею переговорів", — зазначив Подоляк.

Він підкреслив, що участь представників "ЛДНР" не буде конструктивною, оскільки вони не приймають самостійних рішень і фактично є ще одним обличчям російської сторони.

"Щоб забезпечити конструктивність, пропозицію Дмитра Козака можна розглянути і спробувати реалізувати на рівні Тристоронньої контактної групи", — додав Подоляк.

Як повідомляла "ДС", 20 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні запропонував російському лідерові Володимиру Путіну провести зустріч на окупованому Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua